Interpump D.14X28X0.5 Stainless Washer
SKU 3G-ITP-03685
Brand
Interpump
Item
D.14X28X0.5 Stainless Washer
Category
Accessories & Installation
UNSPSC
40151728 — Pump repair kits
Authorized Interpump Distributor
Worldwide Shipping
Sign in to view pricing
Create a free account to submit your RFQ and download technical documents.
Solutions Engineering
Need guidance on product selection or system design?
Contact Our Engineering Team
Interpump Products
3G Electric (S) Pte. Ltd. — Singapore
Product Description
Buy Interpump D.14X28X0.5 stainless steel washer in Singapore. OD 28mm, ID 14mm, 0.5mm thickness. In stock SG, ships same day from Woodlands warehouse.